Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingsschema

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
v.v. Hoogezand JO7-1 17.00 - 18.00 Diam van der Haag
  • Kunstgras 1
  • 3
  • -
v.v. Hoogezand JO7-2JM 17.00 - 18.00 Patrick Pereira
  • Kunstgras 1
  • 4
  • -
v.v. Hoogezand JO7-3 17.00 - 18.00
  • Kunstgras 1
  • 6
  • -
v.v. Hoogezand JO8-2 17.00 - 18.00 Giovanni Salvo
  • Kunstgras D
  • 4
  • -
v.v. Hoogezand JO11-3 17.30 - 18.30 Raphael Molter
  • Kunstgras C
  • 1
  • -
v.v. Hoogezand JO11-2 17.30 - 19.00 Said Hdada, Ali Uzel
  • Wetra B
  • 8
  • -
v.v. Hoogezand JO9-1 18.00 - 19.00 Maikel Stoepker
  • Wetra A
  • 5
  • -
v.v. Hoogezand JO15-3 18.00 - 19.00 Shurandy de Haan
  • Kunstgras B
  • 6
  • -
v.v. Hoogezand JO13-2 18.30 - 20.00 Thijs Graver, Aidan Bulder
  • Kunstgras A
  • 7
  • laatste uur KV-1
v.v. Hoogezand JO17-2 18.30 - 20.00 Bjord van Amersvoort, Raphael Molter
  • Kunstgras 2
  • 2
  • tot 19:00 alleen veld KV-C
    18.15 aanwezig in de kleedkamer
v.v. Hoogezand JO19-1 20.00 - 21.30 Julian Fluks, Kevin Johnson
  • Kunstgras 1
  • 4
  • -
v.v. Hoogezand JO19-2 20.00 - 21.30 hugo Werkman
  • Kunstgras 2
  • 3
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
v.v. Hoogezand JO8-1 17.00 - 18.00 Fouad Faraouni
  • Kunstgras D
  • 7
  • -
v.v. Hoogezand JO8-2 17.00 - 18.00 Giovanni Salvo
  • Kunstgras D
  • 7
  • -
v.v. Hoogezand JO10-1 17.30 - 18.30 Arnold Slor, Henk Stuut
  • Wetra A
  • 8
  • -
v.v. Hoogezand JO10-2 17.30 - 18.30 Jan Bakker, Arnold Mennega
  • Wetra C
  • 2
  • -
v.v. Hoogezand JO11-1 17.30 - 19.00 Marc Scheffers
  • Kunstgras C
  • 6
  • laatste half uur delen met O13-1 en O15-1
v.v. Hoogezand JO13-1 17.30 - 19.00 Melvin Martens, Melvin Post
  • Kunstgras 1
  • 4
  • laatste half uur kwart veld delen met O15-1 en O11-1
v.v. Hoogezand JO15-2 17.30 - 19.00 Joesoef Djojowarso
  • Wetra B
  • 5
  • -
v.v. Hoogezand JO13-3 18.00 - 19.00 Justin Verboekend, Jesse Leeuwenburgh
  • Wetra D
  • 3
  • -
v.v. Hoogezand JO15-1 18.00 - 19.30 Peter Enninga, Arnold Slor
  • Kunstgras 2
  • 1
  • eerste half uur alleen KV-D; tweede half uur kwartveld delen met O11-1 en O13-1
v.v. Hoogezand JO17-1 18.30 - 20.00 Jordy van Wijk, Merijn van der Veen
  • Wetra 1
  • 7
  • tot 19.00 alleen wetra A
v.v. Hoogezand JO17-3 18.30 - 20.00 Lawrence Pietersz
  • Wetra 2
  • 6
  • tot 19:00 alleen Wetra C
v.v. Hoogezand 5 (zon) 19.00 - 20.00 Hans Lambeck
  • Kunstgras 1
  • 8
  • -
v.v. Hoogezand 3 (zon) 19.30 - 20.30 Erik Mik
  • Kunstgras C
  • 3
  • -
v.v. Hoogezand 4 (zon) 19.30 - 20.30 Marcel van Delden
  • Kunstgras D
  • 2
  • -
v.v. Hoogezand 2 (zon) 20.00 - 21.30 Rachid Abba
  • Kunstgras 1
  • 5
  • -
v.v. Hoogezand 1 (zon) 20.30 - 22.00 Germain Beck
  • Kunstgras 2
  • 4
  • vanaf 21.30 hele veld

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
v.v. Hoogezand JO17-2 18.30 - 20.00 Bjord van Amersvoort, Raphael Molter
  • Kunstgras 1
  • 2
  • 18.15 aanwezig in de kleedkamer
v.v. Hoogezand 1 (zon) 19.30 - 21.00 Germain Beck
  • Veld 4 Hoogezand
  • 4
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
v.v. Hoogezand JO10-2 17.30 - 18.30 Jan Bakker, Arnold Mennega
  • Kunstgras B
  • 4
  • -
v.v. Hoogezand JO11-3 17.30 - 18.30 Raphael Molter
  • Wetra A
  • 1
  • -
v.v. Hoogezand JO9-1 18.00 - 19.00 Maikel Stoepker
  • Kunstgras C
  • 5
  • -
v.v. Hoogezand JO15-3 18.00 - 19.00 Shurandy de Haan
  • Wetra D
  • 6
  • tot 18.30 wetra 2
v.v. Hoogezand JO11-2 18.00 - 19.30 Said Hdada, Ali Uzel
  • Kunstgras D
  • 8
  • -
v.v. Hoogezand JO13-2 18.30 - 20.00 Aidan Bulder, Thijs Graver
  • Wetra 2
  • 7
  • eerste half uur delen met O15-3
v.v. Hoogezand JO17-1 18.30 - 20.00 Jordy van Wijk, Merijn van der Veen
  • Kunstgras B
  • 3
  • -
v.v. Hoogezand JO17-2 18.30 - 20.00 Bjord van Amersvoort, Raphael Molter
  • Wetra 1
  • 2
  • 18.15 aanwezig in de kleedkamer
v.v. Hoogezand JO15-1 19.00 - 20.00 Peter Enninga, Arnold Slor
  • Kunstgras A
  • 1
  • -
v.v. Hoogezand JO17-3 19.00 - 20.30 Lawrence Pietersz
  • Kunstgras 2
  • 6
  • eerste half uur alleen KV-C
v.v. Hoogezand JO19-1 20.00 - 21.30 Julian Fluks, Kevin Johnson
  • Kunstgras 1
  • 4
  • eerste half uur delen met JO19-2
v.v. Hoogezand JO19-2 20.00 - 21.30 hugo Werkman
  • Kunstgras 2
  • 2
  • eerste half uur op KV-B

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
v.v. Hoogezand JO8-1 17.00 - 18.00 Ger Kobus
  • Kunstgras B
  • 5
  • -
v.v. Hoogezand JO10-1 17.30 - 18.30 Arnold Slor, Henk Stuut
  • Kunstgras A
  • 8
  • -
v.v. Hoogezand JO11-1 17.30 - 19.00 Marc Scheffers
  • Wetra C
  • 7
  • -
v.v. Hoogezand JO13-1 17.30 - 19.00 Melvin Martens, Melvin Post
  • Kunstgras 2
  • 6
  • -
v.v. Hoogezand JO15-2 18.00 - 19.30 Joesoef Djojowarso
  • Kunstgras B
  • 2
  • -
v.v. Hoogezand JO13-3 18.30 - 19.30 Justin Verboekend, Jesse Leeuwenburgh
  • Kunstgras A
  • 6
  • -
v.v. Hoogezand JO15-1 18.30 - 20.00 Peter Enninga, Arnold Slor
  • Wetra 1
  • 1
  • -
v.v. Hoogezand JO17-1 19.00 - 20.30 Jordy van Wijk, Merijn van der Veen
  • Kunstgras 2
  • 3
  • -
v.v. Hoogezand 2 (zon) 19.30 - 21.00 Rachid Abba
  • Kunstgras 1
  • 5
  • -
v.v. Hoogezand 1 (zon) 20.30 - 22.00 Germain Beck
  • Kunstgras 1
  • 4
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!