Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Schema"s

Trainingsschema 2017-2018 (o.v.b.)
Kunstgras 1 Kunstgras 2 Kunstgras B Kunstgras C
Kunstgras A Kunstgras D

 Wetra 1 Wetra 2 Wetra B Wetra C
Wetra A Wetra D

Dag team Trainingstijd Veld Kleedkamer Opmerkingen
 
Dinsdag 1e 20:30 - 22:00 uur Kunstgras 1 4
Donderdag "   " 20:30 - 22:00 uur Kunstgras 1 4
Vrijdag "   " 19:00 - 20:00 uur Kunstgras 1 4
 
Dinsdag 2e 20:30 - 22:00 uur Kunstgras 2 5
Donderdag  "   " 20:30 - 22:00 uur Kunstgras 2 5 van 20:30 t/m 21:00 uur alleen Kunstgras D
 
Donderdag 3e 19:30 - 20:30 uur Kunstgras B 6
 
Donderdag 4e 20:00 - 21:00 uur Kunstgras C 8
 
Donderdag 5e 19:00 - 20:00 uur Kunstgras A 8
 
Maandag JO19-1 20:00 - 21:30 uur Kunstgras 2 4
Woensdag "   " 20:00 - 21:30 uur Kunstgras 2 4
Vrijdag "   " 19:00 - 20:00 uur Kunstgras 2 5
 
Maandag JO19-2 19:00 - 20:00 uur Wetra 2 7
Woensdag "   " 19:00 - 20:00 uur Kunstgras D 3 OPTIE
Donderdag "   " 19:00 - 20:00 uur Wetra 2 7 OPTIE
 
Maandag JO17-1 20:00 - 21:30 uur Kunstgras 1 5
Woensdag "   " 20:00 - 21:30 uur Kunstgras 1 5
Vrijdag "   " 18:00 - 19:00 uur Kunstgras 1 3
 
Dinsdag JO17-2 20:00 - 21:30 uur Wetra 1 1
Donderdag "   " 20:00 - 21:30 uur Wetra 1 1
 
Dinsdag JO17-3 20:00 - 21:30 uur Wetra 2 2
Donderdag "   " 20:00 - 21:30 uur Wetra 2 2
 
Maandag JO17-4 20:00 - 21:30 uur Wetra 2 7
Woensdag "   " 20:00 - 21:00 uur Wetra 2 2
 
Maandag JO15-1 18:30 - 20:00 uur Kunstgras 1 6 van 18:30 t/m 19:00 uur alleen Kunstgras B
Woensdag "   " 18:30 - 20:00 uur Kunstgras 1 6 van 18:30 t/m 19:00 uur alleen Kunstgras A
Vrijdag "   " 18:00 - 19:00 uur Kunstgras 2 6
 
Maandag JO15-2 18:30 - 20:00 uur Wetra A 2
Woensdag "   " 18:30 - 20:00 uur Kunstgras C 2
 
Dinsdag JO15-3 18:00 - 19:30 uur Wetra 1 6
Donderdag "   " 18:00 - 19:00 uur Kunstgras A 6
 
Maandag JO15-4 19:00 - 20:00 uur Wetra B 8
Woensdag "   " 19:00 - 20:00 uur Wetra 1 8
 
Maandag JO13-1 18:30 - 20:00 uur Kunstgras 2 3 van 18:30 t/m 19:30 uur alleen op Kunstgras D
Dinsdag "   " 18:30 - 20:00 uur Kunstgras 2 3
Donderdag "   " 18:30 - 20:00 uur Kunstgras 2 3 van 18:30 t/m 19:30 uur alleen op Kunstgras D
 
Dinsdag JO13-2 18:00 - 19:30 uur Kunstgras B 2
Donderdag "   " 18:00 - 19:30 uur Wetra A 2
 
Dinsdag JO13-3 18:30 - 20:00 uur Wetra D 7
Donderdag "   " 18:30 - 20:00 uur Wetra B 1
 
Maandag JO13-4 18:00 - 19:30 uur Wetra B 5
Woensdag "   " 18:00 - 19:30 uur Wetra C 5
 
Maandag JO11-1 18:00 - 19:30 uur Kunstgras C 7
Donderdag "   " 18:00 - 19:30 uur Kunstgras C 7
 
Dinsdag JO11-2 18:00 - 19:30 uur Kunstgras A 5
Donderdag "   " 18:00 - 19:30 uur Kunstgras B 5
 
Maandag JO11-3 18:00 - 19:30 uur MP-veld B 4
Donderdag "   " 18:00 - 19:30 uur MP-veld A 4
 
Dinsdag JO11-4 18:30 - 19:30 uur Wetra C 8
Donderdag "   " 18:30 - 19:30 uur MP-veld B 4
 
Maandag JO9-1 17:30 - 19:00 uur Kunstgras A 2
Woensdag "   " 17:45 - 19:00 uur Kunstgras D 2
 
Maandag JO9-2 16:15 - 17:30 uur Kunstgras A 6
Woensdag "   " 16:30 - 17:45 uur Kunstgras A 6
 
Maandag JO9-3 17:30 - 18:30 uur Kunstgras B 3
Woensdag "   " 18:00 - 19:00 uur Wetra D 3
 
Maandag JO8-1 17:30 - 19:00 uur Wetra D 1
Woensdag "   " 17:45 - 19:00 uur Kunstgras B 1
 
Maandag JO8-2 17:30 - 19:00 uur Wetra C 8
Donderdag "   " 18:00 - 19:00 uur Wetra D 8
 
Woensdag JO7-1 16:30 - 18:30 uur MP-veld 4
 
Woensdag JO7-2 16:30 - 18:30 uur MP-veld 4
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!